products

Wysoka wydajność Triple Play Gpon Ont Device Zapewnij usługi OIP Internet HD Video Services

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: OFSX622-CVW
Minimalne zamówienie: 1000 jednostek
Cena: 24.5 USD/PCS
Szczegóły pakowania: Pudełko / karton
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50 000 sztuk miesięcznie
Szczegóły informacji
PON: XPON / GPON / EPON / GEPON Długość fali (nm): TX 1310nm, RX 1490nm
Złącze światłowodowe: Złącze SC / UPC Temperatura pracy: -5 ~ + 55 ℃
Wymiar (MM): 167 * 119 * 32 mm fr mainframe) Waga: 0,6 kg (mainframe)
High Light:

gpon onu device

,

onu optical network unit


opis produktu

XPON ONU Potrójne odtwarzanie na urządzeniu o wysokiej wydajności zapewnia usługi VoIP, Internet i wideo HD.

Opis:
OFSX622-CVW XPON (podwójny tryb GPON i EPON) ONU. Został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb związanych z usługą triple play operatorów sieci stacjonarnych lub kablowych i jest szeroko stosowany w FTTx, nadzorze wideo i innych wymaganiach. Opiera się na dojrzałej technologii GPON i EPON i ma wysoki stosunek wydajności do ceny, stabilny, opłacalny, wysoką niezawodność, łatwe zarządzanie, elastyczność konfiguracji i gwarancje dobrej jakości usług (QoS). Jest w pełni zgodny z przepisami technicznymi GPON i EPON, takimi jak ITU-T G.984.x, wymagania IEEE802.3ah. może być używany jako GPON lub EPON.

Podstawowe cechy

Parametry techniczne opis


Interfejs up-link

1 interfejs XPON, SC single mode single fiber RX 2,488 Gb / s i TX 1,244 Gb / s (GPON), RX 1,244 Gb / s i TX 1,244 Gb / s (EPON) Rodzaj światłowodu: SC / UPC
Moc optyczna: 0 ~ 4 dBm Czułość: -28 dBm bezpieczeństwo: mechanizm uwierzytelniania ONU

Długość fali (nm) TX 1310nm, RX 1490nm
Złącze światłowodowe Złącze SC / UPC
Interfejs danych łącza w dół Interfejs Ethernet 1 * 10 / 100Mbps i 1 * 10/100 / 1000M z automatyczną negocjacją, interfejs RJ45
Wskaźnik LED 8 szt
Interfejs zasilania DC wejście + 12V 1A
Moc ≤8 W.
Temperatura robocza -5 ~ + 55 ℃
Wilgotność 10 ~ 85% (bez kondensacji)
Temperatura przechowywania -30 ~ + 70 ℃
Wymiar (MM) 167 * 119 * 32 mm (mainframe)
Waga 0,6 kg (komputer mainframe)



Charakterystyka WIFI

Funkcje techniczne opis
antena

Tryb 2T2R
Wzmocnienie 5DBI, częstotliwość: 2,4G

oceniać Szybkość PHY 300 Mb / s
metody szyfrowania WFA, WPA, WPA2, WAPI



Funkcja VOIP Technica L.

Funkcje techniczne opis
Monitorowanie napięcia i prądu XPON ONU stale monitoruje napięcia i prądy TIP, RING oraz akumulatora za pomocą wbudowanego monitora ADC

Monitorowanie zasilania i wykrywanie awarii zasilania

Funkcje monitorowania XPON ONU służą do ciągłej ochrony przed nadmierną mocą
warunki

Wyłączenie termiczne Jeśli temperatura matrycy przekroczy maksymalny próg temperatury złącza, urządzenie wyłączy się



Cechy techniczne CATV

Funkcje techniczne opis
Długość fali optycznej 1540 ~ 1560 nm
Zakres wejścia optycznego 0 ~ -15 DBm
Optyczna strata powrotu ≥45 DB
Pasmo 45 ~ 1000 MHz
Płaskość 士 1 DB
Poziom wyjściowy RF ≥72 dBuv
Zakres kontroli AGC 0 ~ -14 DBm
Utrata powrotu wyjścia RF ≥14 DB
Impedancja wyjściowa 75Ω
CNR ≥50 DB
CTB ≥60 DB
GUS ≥60 DB



Definicja wskaźnika LED

symbol kolor znaczenie
PWR Zielony ON: udane połączenie z zasilaniem OFF: nieudane połączenie z zasilaniem
PON Zielony

ON: Port ONU Link link poprawnie Migotanie: rejestracja PON
WYŁ: Uszkodzony link do portu ONU

LAN Zielony WŁ .: Połącz poprawnie. Migotanie: dane są przesyłane WYŁ: wadliwe połączenie
POTY Zielony

WŁ .: Zarejestruj sukces
WYŁ .: Rejestracja nie powiodła się

WIFI Zielony WŁ .: WIFI działa WYŁ: Uruchomienie WIFI nie powiodło się
LOS czerwony

Migotanie: nie można połączyć się z portem PON
WYŁ: wykryty światłowód na wejściu

CATV Zielony Wejściowa moc optyczna: 0 ~ -15 dBm
Czerwony Wejściowa moc optyczna: ≥0DBm lub -15DBm ≥
BLADY Zielony WŁ .: połączenie z Internetem powiodło się WYŁ: połączenie z Internetem nie powiodło się



Cechy:

  • Plug and play, funkcje automatycznego wykrywania, automatycznej konfiguracji, automatycznej aktualizacji oprogramowania itp.
  • Całkowicie kompatybilny z międzynarodowym standardem GPON IEEE802.3ah / 802.3-2005
  • Obsługuje standard China Telecom GPON CTC3.1 i rozwija OAM
  • Obsługa żądania szyfrowania potrójnego ubijania
  • Obsługa żądania mechanizmu raportowania DBA
  • Obsługuje funkcję konserwacji OAM (Link, Test, Loop back) IEEE802.3ah
  • Obsługuje zdalną aktualizację i pobieranie
  • Obsługuje wykrywanie statusu i raport błędów
  • Obsługa zapisywania skonfigurowanych parametrów w przypadku awarii zasilania
  • Obsługa konfiguracji trybu pracy na porcie użytkownika
  • Obsługuje automatyczne wykrywanie MDI-MDIX na porcie użytkownika.
  • Obsługuje szyfrowanie i deszyfrowanie danych
  • Obsługuje uwierzytelnianie dostępu na podstawie numeru seryjnego
  • Obsługuje uwierzytelnianie dostępu na podstawie adresu MAC
  • Obsługa VLAN 802.1Q
  • Obsługuje bogate funkcje QinQ VLAN i IGMP Snooping
  • Obsługa reguły ruchu, aby zmodyfikować odpowiedni priorytet.
  • Obsługa funkcji WiFi IEEE802.11n 2T2R
  • Wsparcie w celu przywrócenia ustawień fabrycznych
  • Obsługuje zdalny reset i restart
  • Obsługuje alarm zaniku oddechu umierającego
  • Pełna zgodność z OLT opartym na chipsecie Broadcom / PMC / Cortina.


Odnośnik fizyczny :


Rozwiązania:



Kontakt:


My, OPTFOCUS, mamy szczerą nadzieję na nawiązanie z Tobą relacji biznesowych i pomoc na rynku. Zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817