products

8-portowy przełącznik światłowodowy, przełącznik zasilania Ethernet 48VDC Podłączanie do urządzeń

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFS-PE-GSF2DT8S
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: 8-portowy 10 / 100Mbps + 2-portowy port SFP 1000 Mb / s Złącze: SFP
Szybkość przesyłania pakietów: 148800pps / port Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Tryb przekazywania: Store-and-Forward Wskaźniki LED: Moc: PWR; FX Link / Act; TP 1000 (1-8); TP Link / Act (1-8)
Zasilanie: AC100 ~ 250V, DC48V Max.: 30 W
Temperatura pracy:: -10 ~ + 55 ℃ Temperatura przechowywania: -20 ~ + 70 ℃
High Light:

rj45 ethernet switch

,

optical ethernet switch


opis produktu

OFS-PE-GSF2DT8S

8-portowy 100M PSE + 2 porty 1000M SFP Fiber Optical Ethernet switch

 

Opis:

OFS-PE-GSF2DT8S Optyczny przełącznik Ethernet z 2 * 1000Mbps portami światłowodowymi SFP i portami RJ45 8 * 10 / 100Mbps. Został zaprojektowany tak, aby spełniać różne potrzeby aplikacji i zapewniać rozwiązanie komunikacyjne sieci Ethernet o wysokim stosunku wydajności do ceny.

Wysoka dostępność i niezawodność OFS-PE-GSF2DT8S, a także bogate funkcje bezpieczeństwa sprawiają, że idealnie nadaje się do bezpiecznej transmisji danych. Do połączenia z urządzeniami takimi jak komputer, przełącznik, koncentrator, serwer itp., A także do zasilania kamery sieciowej, telefonu VoIP , bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia obsługiwane przez PoE. Wejście zasilania wybiera również standardowe typy zasilania.

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu

8-portowy 10 / 100Mbps + 2-portowy port SFP 1000 Mb / s

Model produktu

OFS-GSF2DT8S

Protokoły sieciowe

IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u; 100Base-TX; IEEE802.3ab 100Base-T; IEEE802.3z 1000Base-X; IEEE802.3x;

Media sieciowe

10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metrów)

100BASE-TX: Cat5 lub nowszy UTP (≤100 metrów)

Media światłowodowe

Multi-mode: 2KM

Pojedynczy tryb: 20/40/60 / 80KM

Specyfikacja wydajności

Przepustowość: pamięć buforowa pakietu 4 Gb / s: szybkość przesyłania pakietów 2M: 148800pps / port Tabela adresów MAC: 1K / port

Specyfikacja PoE

Standard PoE: IEEE802.3af / IEEE802.3at

Porty PoE: obsługa PoE 8 portów

Moc wyjściowa:

Max. 15,4 W (IEEE 802.3af)

Max. 30 watów (IEEE 802.3at)

Port PoE Automatyczne wykrywanie urządzeń AF / AT

Napięcie wyjściowe: DC48V

Przypisanie pinów zasilania: 4/5 +; 7 / 8-

Typ zasilania: rozpiętość końcowa (opcjonalna średnica)

Tryb przekazywania

Store-and-Forward

Wskaźniki LED

Moc: PWR; Link; POE; Link / Act

Zasilacz

Napięcie wejściowe: DC52V (48 ~ 55 V)

Cecha:

8 portów 10 / 100Mbps z funkcją Auto Uplink ™, 2-portowe gniazdo SFP 1000 Mb / s

Obsługa 8 portów PoE, obsługuje IEEE 802.3af (15,4 W), IEEE802.3at PoE (30 W)

Automatyczne uczenie się adresów MAC i starzenie się

Automatyczna negocjacja 10 / 100Mbps, auto-MDI-MDI-X

Wskaźniki LED do monitorowania mocy / łącza / aktywności

Obsługuje 10 / 100Mbps-pełny / półdupleks

Obsługuje montaż na ścianie i na szynie DIN, opcjonalnie.

Obsługuje kontrolę burzy rozgłoszeniowej

Obsługuje wyjście przekaźnikowe w przypadku awarii zasilania

Doskonała eliminacja ciepła bez wentylatora chłodzącego.

Zastosuj do miejskiego inteligentnego systemu monitorowania ruchu (ITS), Bezpieczne miasto.

Surowe środowisko lub wyższe wymagania

Zakres temperatur pracy -10 ℃ -55 temperature.

Inne specyfikacje:

Środowisko pracy

Temperatura pracy: -10 ~ 55 ℃; Temperatura przechowywania: -20 ~ 75 ℃

Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)

Instalacja

Montaż na szynie DIN lub na ścianie, opcjonalnie, urządzenie domyślne nie

Lista rzeczy do spakowania

1 × Media Converter

1 × Podręcznik użytkownika / Certyfikat jakości / Karta gwarancyjna

1 × zasilacz

MTBF

100 000 godzin

Waga i rozmiar

Waga produktu: 0,5 KG

Waga opakowania: 1,1 kg

Rozmiar produktu (L × S × W): 190 mm × 104 mm × 29 mm

Wielkość opakowania (L × W × H): 25,7 cm × 18,2 cm × 6,7 cm

Gwarancja

1 rok

Opis produktu

Rozwiązanie:

Physical Pic Reference:

Pakowanie i wysyłka

Pakowanie: 1 sztuk / pudełko

Wymiar podwozia:

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817