products

Zewnętrzny przewód krosowy MPO MTP, kabel MPTP 0.25dB MTP przed zakończeniem

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: Kabel światłowodowy
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegóły informacji
Nazwa: Kabel serwisowy węzła światłowodowego Włókna typu: SM (OS2) lub MM (OM1, OM2, OM3, OM4)
Złącze: SC LC ST FC lub inne Średnica kabla: 4,8 mm, 7,0 m, 8,2 mm
Kolor: Czarny lub niestandardowy Utrata wkładania: 0,25 dB
Orzecznictwo: ISO9001:2015 materiał: LSZH, PVC, PE
High Light:

fiber optic patch cable

,

fibre optic patch leads


opis produktu

kabel światłowodowy na zewnątrz węzła kablowego dla CATV

Opis:

Zewnętrzny wodoodporny wstępnie zakończony kabel światłowodowy z węzłem opadowym z płaszczem PE łączy węzeł optyczny z włóknem szkieletowym w środowisku CATV. Jego konstrukcja pasuje do aplikacji Aerial, Pedestal i Vault. Posiada obrotową nakrętkę, aby uniknąć skręcenia kabli i umożliwia szybką i łatwą instalację. Jest odporny na warunki atmosferyczne i jest oferowany z liczbą włókien od 2 do 12 włókien. Produkty te mogą być zakończone wszystkimi standardowymi złączami przemysłowymi.

Funkcje :

100% przetestowane w fabryce

Utrata insercji UPC Max 0,25 dB; Tłumienie wtrąceniowe APC Max 0,30 dB

Utrata powrotna UPC Max -55 dB; Strata straty APC Maks. -65 dB

Temperatura pracy -40 ° C (-40 ° F) ~ 75 ° C (167 ° F)

Temperatura instalacji -30 ° C (-22 ° F) ~ 60 ° C (140 ° F)

Temperatura przechowywania -40 ° C (-40 ° F) ~ 70 ° C (158 ° F)

Siła przyciągania krótkoterminowa 1335 N

Długotrwała siła ciągnięcia 400 N

Gwint montażowy 5/8 "-24 gwint UNEF

Dostępne wyniki testów Interferofeet

Podanie :
FTTX + LAN.
Światłowód CATV.
Sieci lokalne.
Wyposażenie testowe .
Telekomunikacja światłowodowa.

Zgodne standardy:

Poznaj standardy: Telcodia GR-326-CORE Wydanie 4, seria IEC 61754, seria YD / T 1272 itp.

Nasza firma

Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd została założona w 2009 r., OPTFOCUS to wysokiej klasy przedsiębiorstwo, profesjonalna działalność badawczo-rozwojowa, produkcja i sprzedaż światłowodów do domu (FTTH), światłowód do budynku (FTTB) i FTTx, sieć dostępu światłowodowego sprzęt i urządzenia końcowe i produkty systemu okablowania. Jest zaangażowana w dostarczanie niestandardowych usług OEM i ODM globalnym dystrybutorom komunikacji, operatorom telekomunikacyjnym i integratorom systemów.

Nasze usługi

TECHNOLOGIA OPTFOCUS Serwis online / offline
A. Warunki płatności
1) PAYPAL, Western Union, T / T dla próbek
2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, OA są negocjowalne
3) Dostępna wysyłka; Agent / Proxy są mile widziani!
B. Wszelkie pytania będą udzielane w ciągu 24 godzin
C. Profesjonalny producent; Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
D. Dostępna usługa OEM / ODM
E. Wysoka jakość, rozsądna / konkurencyjna cena, szybki czas realizacji
F. Obsługa posprzedażna

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817