products

IP68 Nokia MPO Patch Cord, FTTA Outdoor Fiber Patch Cord LC do LC

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: FTTA Patch Cord
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegóły informacji
Nazwa handlowa: OPTFOCUS Orzecznictwo: ISO9001:2015
Włókna typu: G652D, G657A1, G657A2, G655 Kolor: Czarny lub niestandardowy
materiał: LSZH, PVC, pe Złącze: LC, ST, FC, SC, ODVA, ODLC
High Light:

fiber optic patch cord

,

fiber optic patch cable


opis produktu

NSN LC-LC do światłowodowego zewnętrznego kabla krosowego FTTA firmy Nokia

Opis produktu

Funkcje:

1 Solidne złącze światłowodowe do 2 i 4 kanałów z przykręcanym mechanizmem dopasowującym

2 Ochrona IP68, zabezpieczenie przed mgłą solną i ochrona EMI

3 Wysoka odporność na wstrząsy, wibracje i mechaniczne

4 Szeroki zakres temperatur i szeroka gama kabli wewnętrznych i zewnętrznych

5 Łatwa, niezawodna i ekonomiczna instalacja

Podanie:

Fiber-to-the-Antenna (FTTA)

Najnowsze i następnej generacji systemy komunikacji mobilnej (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE itp.) Wykorzystują światłowody do połączenia stacji bazowej z jednostką zdalną na maszcie anteny.

Okablowanie automatyki i przemysłowe

zapewnia najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Wytrzymała konstrukcja zapewnia najwyższą odporność mechaniczną i termiczną, która utrzymuje linie danych przy życiu nawet w przypadku
wstrząs, najsilniejsze wibracje lub przypadkowe niewłaściwe użycie.

Systemy nadzoru

Producenci kamer bezpieczeństwa wybierają te złącza ze względu na niewielkie rozmiary i solidną konstrukcję. Te zespoły są łatwe w instalacji nawet w miejscach trudno dostępnych i zapewniają najwyższe bezpieczeństwo instalacji.

Budowa okrętów i statków

Wysoka odporność na korozję przekonała zarówno konstruktorów okrętów morskich, jak i cywilnych do korzystania z tych zespołów do pokładowych systemów komunikacyjnych. Niklowane złącza wytrzymują wilgotne i słone środowisko oraz gwarantują żywotność 20 lat i więcej.

Nadawanie

oferuje szereg systemów okablowania mobilnego i tych zespołów do tymczasowych instalacji kablowych
wymagane do transmisji wydarzeń sportowych, wyścigów samochodowych itp. oraz do połączeń tymczasowych w przypadku zagrożeń naturalnych.

Nasza firma

Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd została założona w 2009 r., OPTFOCUS to wysokiej klasy przedsiębiorstwo, profesjonalna działalność badawczo-rozwojowa, produkcja i sprzedaż światłowodów do domu (FTTH), światłowód do budynku (FTTB) i FTTx, światłowodowa sieć dostępowa sprzęt i urządzenia końcowe i produkty systemu okablowania. Jest zaangażowana w dostarczanie niestandardowych usług OEM i ODM globalnym dystrybutorom komunikacji, operatorom telekomunikacyjnym i integratorom systemów.

Nasze usługi

TECHNOLOGIA OPTFOCUS Serwis online / offline
A. Warunki płatności
1) PAYPAL, Western Union, T / T dla próbek
2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, OA są negocjowalne
3) Dostępna wysyłka; Agent / Proxy są mile widziani!
B. Wszelkie pytania będą udzielane w ciągu 24 godzin
C. Profesjonalny producent; Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
D. Dostępna usługa OEM / ODM
E. Wysoka jakość, rozsądna / konkurencyjna cena, szybki czas realizacji
F. Obsługa posprzedażna

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817