products

Konwerter światłowodowy Giga SFP, konwerter mediów 10 100 1000

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny(kontynent)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFS-GAS-1
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegóły informacji
Kolor: Czarne srebro Temperatura otoczenia: 0 ~ + 50 ℃
Wymiary: 40 (wysoka) x 110 (szerokość) x 140 (długość) mm Wilgotność: 5% ~ 90%
Bufor danych: 256K Tabela adresów MAC: 4K
Standardy operacyjne: IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX / HX Tryb przekazywania: Store-and-Forward
High Light:

optical media converter

,

multi port fiber media converter


opis produktu

OFS-GAS-1 Series

Obsługa ramek LFP i Jumbo Konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000M

Opis:

Konwerter światłowodowy OFS-GAS-1 jest urządzeniem do konwersji sygnałów optyczno-elektronicznych Ethernet pomiędzy interfejsem UTP 10/100 / 1000M (TX) i interfejsem 1000M Fiber (FX). Tradycyjny Fast Ethernet 10/100 / 1000M można rozszerzyć na odległość 120 km poprzez łącze światłowodowe. Wydajność i jakość produktów są doskonałe dzięki zastosowaniu najnowszej technologii IC. 6 lampek sygnalizacyjnych LED grupy może w pełni monitorować warunki pracy konwerterów. Użytkownicy mogą łatwo obserwować działanie sieci. Produkty serii z rozsądną ceną są specjalnie zaprojektowane dla użytkowników sieciowych. Konwertery serii POPFOCUS mogą być używane samodzielnie;

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu

Konwerter mediów 10/100 / 1000M

Model produktu

OFS-GAS-1

Złącze

Światłowód: 1 * 1000 Mb / s, SFP

RJ45: 1 * 10/100 / 1000Mbps, Auto MDI / MDI-X

Media sieciowe

10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metrów)

100BASE-TX: Cat5 lub nowszy UTP (≤100 metrów)

1000BASE-TX: Cat6 lub nowszy UTP (≤100 metrów)

Media światłowodowe

Fiber (Multimode): 50/125, 62,5 / 125μm (maksymalna odległość do 2 km lub 5 km)

Światłowód (jednomodowy): 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksymalna odległość do 100 km)

Tryb przekazywania

Store-and-Forward

Kurs przekazywania:

1488000pps / port

Standard operacyjny

EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x

Moc

zewnętrzny

Wejście: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A, (domyślnie).

lub Wejście: DC: -36V ~ -72V; Wyjście: DC 5V 1A. (Opcjonalnie)

 

Zasilacz USB (opcjonalny).

Pobór energii

2,5W

DOPROWADZIŁO

Zasilanie, Link / Act, TX 1000,100, FDX, Link / Act.

Środowisko pracy

Temperatura pracy: -10 ~ 55 ℃;

Temperatura przechowywania: -20 ~ 75 ℃

Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)

Funkcje:

1 port 10/100/1000 Mb / s z funkcją Auto Uplink ™, 1 port 1000 Mb / s SFP

Automatyczna negocjacja 10/100 / 1000Mbps, auto-MDI-MDI-X

Zgodność z IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100 / 1000Base-TX, standard 1000Base-FX

Funkcja automatycznej negocjacji umożliwia portowi UTP automatyczne wybranie 100M lub 1000M oraz Full Duplex lub Half Duplex

Obsługa pakietu 1552 bajtów

Zwiększ odległość światłowodu do 2 km dla światłowodu wielomodowego i 20-120 km dla światłowodu jednomodowego

Szybkość przesyłania danych: - TP: 10/100/1000 Mb / s - FX: 1000 Mb / s

Obsługa trybu dupleksu: - Tryb pełnego lub półdupleksu przez autonegocjację (TP)

Wskaźniki LED: Power, FX Link / Act, TX 1000,, 100TX FDX, TX Link / Act

Obsługuje funkcję przekazywania błędów łącza.

Projektowanie wewnętrznego lub zewnętrznego źródła zasilania do wyboru przez użytkowników końcowych

Wewnętrzny obwód zapobiegającego grzmotowi może znacznie zmniejszyć uszkodzenia przetwornika spowodowane indukcją pioruna.

Inne specyfikacje:

Instalacja

Montaż na szynie DIN lub na ścianie, opcjonalnie, urządzenie domyślne nie

Lista rzeczy do spakowania

1 × Media Converter

1 × Podręcznik użytkownika / Certyfikat jakości / Karta gwarancyjna

1 × zasilacz

MTBF

100 000 godzin

Waga i rozmiar

Waga produktu: 0,5 KG

Waga opakowania: 1,1 kg

Rozmiar produktu (L × S × W): 94,5 * 71 * 26 mm

Rozmiar opakowania (L × W × H): 215 * 138 * 56 mm

Gwarancja

1 rok

Physical Pic Reference:

Physical Pic Reference.png

Standard zasilania:

Power Supply Standard.png

FAQ

1. Czy istnieje minimalna ilość zamówienia?

Nie, możesz zamówić dowolną ilość dowolnego produktu.

 

2. Czy twoje produkty są objęte gwarancją?

Tak, zapewniamy 1 rok gwarancji na wszystkie nasze produkty od daty wysyłki.

3. Ile może osiągnąć napięcie ładowania?

Napięcie ładowania akumulatora powinno wynosić 13,8 V tylko wysokie ładowanie i niskie odcięcie 10 V.

4. Czy przełącznik można dostosować do montażu w szafie lub na szynie DIN?

Tak, oczywiście, ale mamy MOQ. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z serwerem.

5. Czy przełącznik zarządzania siecią obsługuje redundancję pierścienia?

Dzięki funkcji STP (Spanning Tree) obsługiwana jest redundancja pierścienia. Produkowany przez nas typ zarządzania siecią może obsługiwać tę funkcję.

Nasza firma

Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd została założona w 2009 r., OPTFOCUS to wysokiej klasy przedsiębiorstwo, profesjonalne R & D, produkcja i sprzedaż światłowodów do domu (FTTH), światłowód do budynku (FTTB) i FTTx, światłowodowa sieć sprzęt i urządzenia końcowe i produkty systemu okablowania. Jest zaangażowana w dostarczanie niestandardowych usług OEM i ODM globalnym dystrybutorom komunikacji, operatorom telekomunikacyjnym i integratorom systemów.

Nasze usługi

TECHNOLOGIA OPTFOCUS Serwis online / offline

A. Warunki płatności

1) PAYPAL, Western Union, T / T dla próbek

2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, OA są negocjowalne

3) Dostępna wysyłka; Agent / Proxy są mile widziani!

B. Wszelkie pytania będą udzielane w ciągu 24 godzin

C. Profesjonalny producent; Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.optfocus.com

D. Dostępna usługa OEM / ODM

E. Wysoka jakość, rozsądna / konkurencyjna cena, szybki czas realizacji

F. Obsługa posprzedażna

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817