products

Konwerter światłowodowy SFP AC 100 ~ 250 V Niskie zużycie energii przez jedno gniazdo SFP

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny(kontynent)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFS-FAS-1
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegóły informacji
Port światłowodowy: 100M gniazdo SFP Złącze: 1 * 100M światłowód + 1 * RJ45
Tryb przekazywania: Store-and-Forward Szybkość przekazywania: 148800pps / port
Zasilanie: AC 100 ~ 250V Pobór mocy: 2,5W
Temperatura pracy: -10 ~ 55 ℃ MTBF: 100 000 godzin
Wymiary produktu: 94,5 * 71 * 26 mm Gwarancja: 3 lata
High Light:

optical media converter

,

single fiber media converter


opis produktu

OFS-FAS-1 Series

Niezależny konwerter mediów światłowodowych R&D 10 / 100M

 

Opis:

Konwerter światłowodowy OFS-FAS-1 jest urządzeniem do konwersji sygnałów optyczno-elektronicznych Ethernet pomiędzy interfejsem 10 / 100M UTP (TX) i interfejsem 100M Fiber (FX). Tradycyjny 10 / 100M Fast Ethernet można rozszerzyć na odległość 120 km poprzez łącze światłowodowe. Wydajność i jakość produktów są doskonałe dzięki zastosowaniu najnowszej technologii IC. 6 lampek sygnalizacyjnych LED grupy może w pełni monitorować warunki pracy konwerterów. Użytkownicy mogą łatwo obserwować działanie sieci. Produkty serii z rozsądną ceną są specjalnie zaprojektowane dla użytkowników sieciowych. Konwertery serii POPFOCUS mogą być używane samodzielnie;

Konwertery mogą być używane jako samodzielne jednostki lub jako moduły wsuwane do obudowy nośnika OPTFODUS Media Converter, OFS-RACK-14. Podobnie jak inne konwertery nośników OPTOFUS z serii OFS, można je wymieniać w obudowie MC.

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu

10 / 100M Media Converter

Model produktu

OFS-FAS-1

Złącze

Światłowód: 1 * 100 Mb / s, SFP

RJ45: 1 * 10 / 100Mbps, Auto MDI / MDI-X

Media sieciowe

10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metrów)

100BASE-TX: Cat5 lub nowszy UTP (≤100 metrów)

Media światłowodowe

Fiber (Multimode): 50/125, 62,5 / 125μm (maksymalna odległość do 2 km lub 5 km)

Światłowód (jednomodowy): 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksymalna odległość do 100 km)

Tryb przekazywania

Store-and-Forward

Kurs przekazywania:

148800pps / port

Standard operacyjny

EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x

Moc

zewnętrzny

Wejście: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A, (domyślnie).

lub Wejście: DC: -36V ~ -72V; Wyjście: DC 5V 1A. (Opcjonalnie)

 

Zasilacz USB (opcjonalny).

Pobór energii

2,5W

DOPROWADZIŁO

Zasilanie, FX 100, Link / Act, TX 100, FDX, Link / Act.

Środowisko pracy

Temperatura pracy: -10 ~ 55 ℃;

Temperatura przechowywania: -20 ~ 75 ℃

Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)

Funkcje:

1 port 10/100 Mb / s z funkcją Auto Uplink ™, 1 port 100 Mb / s SFP

Automatyczna negocjacja 10 / 100Mbps, auto-MDI-MDI-X

Zgodność ze standardem IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX, standardem 100Base-FX

Funkcja automatycznej negocjacji umożliwia automatyczny wybór portu UTP 10M lub 100M oraz Full Duplex lub Half Duplex

Obsługa pakietu 1552 bajtów

Zwiększ odległość światłowodu do 2 km dla światłowodu wielomodowego i 20-120 km dla światłowodu jednomodowego

Prędkość przesyłu danych:
- TP: 10 / 100Mbps
- FX: 100 Mbps

Obsługa trybu dupleks:
- Tryb pełnego lub półdupleksu przez autonegocjację (TP)

Wskaźniki LED: Zasilanie, FX 100, FX Link / Act, TX 100, TX FDX, TX Link / Act

Obsługuje funkcję przekazywania błędów łącza.

Projektowanie wewnętrznego lub zewnętrznego źródła zasilania do wyboru przez użytkowników końcowych

Wewnętrzny obwód zapobiegającego grzmotowi może znacznie zmniejszyć uszkodzenia przetwornika spowodowane indukcją pioruna.

Inne specyfikacje:

Instalacja

Montaż na szynie DIN lub na ścianie, opcjonalnie, urządzenie domyślne nie

Lista rzeczy do spakowania

1 × Media Converter

1 × Podręcznik użytkownika / Certyfikat jakości / Karta gwarancyjna

1 × zasilacz

MTBF

100 000 godzin

Waga i rozmiar

Waga produktu: 0,5 KG

Waga opakowania: 1,1 kg

Rozmiar produktu (L × S × W): 94,5 * 71 * 26 mm

Rozmiar opakowania (L × W × H): 215 * 138 * 56 mm

Gwarancja

1 rok

Przełącznik DIP:

Przełącznik DIP

Funkcja zanurzenia

 

 

TP

AUTOMATYCZNY

1

TP przy autonegocjacji (domyślnie)

SIŁA

Wymuś TP na 10M lub na pół dupleksu

100

2

TP na 100M (domyślnie)

10

TP na 10 mln, gdy TP w Force

FDX

3

TP w trybie pełnego dupleksu (domyślnie)

HDX

TP w półdupleksie, gdy TP w Force

LFP DIS

4

Wyłącz przekazywanie błędów łącza (domyślnie)

LFP

Włącz przekazywanie błędów łącza

Wymiar podwozia

Wymiar pakietu:

Standard zasilania:

FAQ

1. Czy istnieje minimalna ilość zamówienia?
Nie, możesz zamówić dowolną ilość dowolnego produktu.

 

2. Czy twoje produkty są objęte gwarancją?
Tak, zapewniamy 1 rok gwarancji na wszystkie nasze produkty od daty wysyłki.


3. Ile może osiągnąć napięcie ładowania?
Napięcie ładowania akumulatora powinno wynosić 13,8 V tylko wysokie ładowanie i niskie odcięcie 10 V.

4. Czy przełącznik można dostosować do montażu w szafie lub na szynie DIN?
Tak, oczywiście, ale mamy MOQ. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z serwerem.

5. Czy przełącznik zarządzania siecią obsługuje redundancję pierścienia?
Dzięki funkcji STP (Spanning Tree) obsługiwana jest redundancja pierścienia. Produkowany przez nas typ zarządzania siecią może obsługiwać tę funkcję.

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817