products

Lekki światłowodowy przełącznik Gigabit Ethernet 2 * 100Mbps porty optyczne 3 * 10 / 100Mbps porty RJ45

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny(kontynent)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFS-SF2T3-20
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegóły informacji
Port światłowodowy: 2 * 100M Typ interfejsu: SC / ST / FC Opcjonalne
Pasmo: 1 Gbps Tryb przekazywania: Store-and-Forward
Wymiary: 26 * 70 * 93 mm Waga: 0,5 kg
Temperatura pracy: 0 ~ + 55 ℃ Wilgotność: 5% ~ 90%
Zasilanie: Wejście: AC100 ~ 250V, Wyjście: DC5V 2A Gwarancja: 1 rok
High Light:

rj45 ethernet switch

,

fiber optic network switch


opis produktu

OFS - SF2T3 -20
3 portowy 10 / 100M + 2 portowy 100M SM 20KM przełącznik światłowodowy


Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu

3- portowy 10/100 Mbps + 2- port 100M bps Światłowód

Model produktu

OFS-SF2T3-20

Protokoły sieciowe

I EEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u; 100Base-TX / FX; IEEE802.3ab 100Base-T; IEEE802.3z 100Base-X ; IEEE802.3x;

Media sieciowe

10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metrów)
100BASE-TX: Cat5 lub nowszy UTP (≤100 metrów)

Media światłowodowe

Multi-mode: 2KM
Pojedynczy tryb: 20/40/60/80 / 100KM
Port światłowodowy: SC / ST / FC Opcjonalny

Specyfikacja wydajności

Przepustowość: 1 Gb / s
Pamięć bufora pakietów: 1M
Szybkość przesyłania pakietów: 148800pps / port
Tabela adresów MAC: 1 K

Tryb przekazywania

Store-and-Forward

Wskaźniki LED

Moc: PWR; FX Link; TP Link / Act

Zasilacz

Wejście: AC100 ~ 2 5 0V,
Wyjście : DC5V 2 A.

maksymalna moc

4 W

Temperatura otoczenia

0 ~ +5 5

Temperatura przechowywania

-20 ~ + 70 ℃

Wilgotność

5% ~ 90%

Wymiary

2 6 × 70 × 93 mm

Cecha:
l 3 portowy 10 / 100Mbps z automatycznym łączem Uplink ™, 2-portowy port światłowodowy 100 Mbps.
l Automatyczne uczenie się adresów MAC i starzenie się
l 10 / 100Mbps Automatyczna negocjacja, auto-MDI-MDI-X
l Wskaźniki LED do monitorowania mocy / łącza / aktywności
l Obsługuje 10 / 100Mbps-pełny / półdupleks
l Obsługa montażu na ścianie i na szynie DIN, opcjonalnie.
l Obsługuje kontrolę burzy rozgłoszeniowej
l Doskonała eliminacja ciepła bez wentylatora chłodzącego.
l Zastosuj do miejskiego inteligentnego systemu monitorowania ruchu (ITS), Bezpieczne miasto.
l Surowe środowisko lub wyższe wymagania
l Zakres temperatur pracy 10 55 -55 ℃.

Wymiar pakietu:

Podanie

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817