products

Jeden PON Ethernet ONU GPON Fiberhome ONT GPON Repeater Z certyfikatem CE

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny(kontynent)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFSG624
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / pudło
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegóły informacji
Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1490nm Optyczna moc wyjściowa: -1 ~ + 4dBm
Czułość odbioru: &lt;-26dBm</span> Najdalsza odległość: 20 km między OLT i ONU
Interfejs optyczny: Złącze SC / PC Chipset: chipset zte
Temp: 0 ~ + 60 ℃ Wilgotność pracy: 10 ~ 90%
zasilacz: 12 V, zewnętrzny zasilacz AC-DC Wymiar: 180 * 120 * 28 mm
High Light:

onu gpon fiberhome

,

gpon optical network unit


opis produktu

OFSG624

1GE + 3FE porty Ethernet GPON ONU dla rozwiązania FTTH

Opis:

OFSG624 (GHU) to mini terminal GPON ONU, który stosuje się do czystego dostępu szerokopasmowego. Przyjmuje on kompaktową konstrukcję typu mini o wysokiej integracji i może zapewnić 4 interfejsy GE / FE (RJ45). Obsługuje technologię przełącznika Ethernet warstwy 2/3 i jest łatwy w utrzymaniu i zarządzaniu. Może być stosowany do aplikacji dostępu FTTH / FTTP dla użytkowników rezydentów i firm. Zapewnij typ korytarza i typ wewnętrzny, jest w pełni zgodny z przepisami technicznymi takich jak IEEE802.3ah i wymagania techniczne sprzętu GPON (V3.1).

Specyfikacja techniczna

Artykuły techniczne

Opis

Upstream interfejs PON

1 interfejs GPON , jednomodowy SC / pojedynczy światłowód, łącze nadrzędne 1,25 Gb / s, łącze 2,5 Gb / s

Długość fali

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Optyczna moc wyjściowa

-1 ~ + 4dBm

Czułość odbioru

<-26dBm

Najdalsza odległość

20 km między OLT i ONU

Interfejs optyczny

Złącze SC / UPC

Port LAN4 / 3/2/1

RJ45Port łączy się z lokalnym Internetem , 1 portem GE i 3 FE   port automatycznie

Przełącznik warstwy 2/3

Obsługa IEEE802.1Q VLAN

Obsługuje blokowanie szybkości transmisji pakietu rozgłoszeniowego w ONU

Kontrola przepływu IEEE 802.3X

Obsługuje 16 adresów multiemisji w każdym porcie LAN

Strategia bezpieczeństwa

Obsługa AES-128, szyfrowanie danych zarówno w górę, jak iw dół

Obsługa dynamicznej aktualizacji klucza

Konserwacja zarządzania

Scentralizowane zarządzanie OLT w oparciu o OAM

WEB, CLI

Zdalnie aktualizuj oprogramowanie

Wskaźniki

7 wskaźników stanu zasilania, portu PON i 4 portów Ethernet.

zasilacz

+ 12V, zewnętrzny zasilacz AC-DC

Chipset

chipset zte

Pobór energii

≤2,5W

Stan pracy

Temp. Pracy: 0 ~ + 60 ℃
Wilgotność podczas pracy: 10 ~ 85% (bez kondensacji)

Warunki przechowywania

Temperatura przechowywania: -40 ~ + 80 ℃
Przechowywanie wilgotności: 5 ~ 95% (bez kondensacji)

Wymiar

180 mm * 1 2 0 mm * 28 mm (długość * szerokość * wysokość)

Waga netto

0,24 kg

Cecha:

l Plug and play, funkcje automatycznego wykrywania, automatycznej konfiguracji i automatycznej aktualizacji oprogramowania układowego itp.

l Całkowicie kompatybilny z międzynarodową normą GPON IEEE802.3ah / 802.3-2005

l Obsługa standardu China Telecom GPON CTC3.1 i rozszerzenie OAM

l Obsługa potrójnego szyfrowania żądanego przez China Telecom

l Obsługa mechanizmu raportowania DBA żądanego przez China Telecom

l Obsługa funkcji konserwacji OAM (Link, Test, Loop back) IEEE802.3ah

l Obsługa zdalnego uaktualniania i pobierania

l Obsługa wykrywania stanu i raport błędów

l Obsługa zapisywania skonfigurowanych parametrów po wyłączeniu zasilania

l Obsługa konfiguracji trybu pracy w porcie użytkownika

l Obsługa automatycznego wykrywania MDI-MDIX w porcie użytkownika.

l Obsługa szyfrowania i deszyfrowania danych

l Obsługa uwierzytelniania dostępu na podstawie numeru seryjnego

l Obsługa uwierzytelniania dostępu na podstawie adresu MAC

l Obsługa sieci VLAN 802.1Q

l Obsługa bogatych funkcji sieci QinQ VLAN i IGMP Snooping

l Obsługuj regułę ruchu, aby zmodyfikować powiązany priorytet.

l Obsługa wskazań LED

l Wsparcie, aby przywrócić ustawienia fabryczne

l Obsługa zdalnego resetowania i ponownego uruchamiania

l Wspieraj alarm przestoju gasnącego oddechu

l Pełna kompatybilność z OLT w oparciu o chipset Broadcom / PMC / Cortina.

Physical Pic Reference :

Chiński standard                                          Norma europejska  

Podanie

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817