products

GEPON Optical Network Unit ONU zapewnia szybki dostęp do Internetu i telewizji kablowej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong Chiny (kontynentalne)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFSE622-CVW
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 pudełko / sztuka
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegóły informacji
Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1490nm Wyjście danych TX: -1dBm do 4dBm @ 1310nm
Optyczna czułość RX: <-24dBm @ 1490nm przycisk Reset: 1, przywróć urządzenie.
Przycisk zasilania: 1, włącz / wyłącz urządzenie Temp: -5 - + 45 ℃
Wilgotność pracy: 10-90% (bez kondensacji) Waga netto: 0,24 kg
High Light:

onu gpon fiberhome

,

gpon optical network unit


opis produktu

OFSE622-CVW

Porty Ethernet 1GE + 1FE z Wifi VOIP WDM CATV EPON ONU dla rozwiązania FTTH

Opis:

Urządzenia terminalowe OFU622CVW ONU są przeznaczone do zaspokojenia zapotrzebowania na usługi FTTx i triple play dla operatorów sieci stacjonarnych lub operatorów kablowych. Pudełko to oparte jest na stabilnej i dojrzałej technologii Gigabit EPON, która ma wysoki współczynnik wydajności do ceny oraz technologię Layer 2/3, WDM i wysokiej jakości VoIP.

GPON ONU jest wysoce niezawodny i łatwy w utrzymaniu, z gwarantowanym QoS dla różnych usług. I jest w pełni zgodny z przepisami technicznymi, takimi jak IEEE802.3ah

oraz wymagania techniczne urządzeń EPON (wersja 2.1 i nowsza) od China Telecom.

Specyfikacja techniczna

Artykuły techniczne

Opisy

Upstream interfejs PON

1 interfejs EPON, SC jednomodowy / jednowłóknowy, symetryczny 1,25 Gbps

Długość fali

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Wyjście danych TX

-1dBm do 4dBm @ 1310nm

Optyczna czułość RX

<-24dBm @ 1490nm

Downstream LAN

berło

1 port GE i 1 FE   port automatycznie , Full Duplex / Half Duplex, złącza RJ45 ; 1 * Złącza FXS RJ11.1 * WIFI

Interfejs optyczny

SC / PC

WLAN

Zgodny z IEEE802.11b / g / n, 2T2R, anteną wewnętrzną

Wskaźniki

13 wskaźników.

Dla statusu zasilania, PON, LAN i POTS.

zasilacz

+ 12V, zewnętrzny zasilacz AC-DC

Przycisk reset

1, przywróć urządzenie.

Przycisk zasilania

1, włącz / wyłącz urządzenie

Pobór energii

≤ 10 W (HG326E); ≤ 12 W (V2800W)

Stan pracy

Temp. Pracy: -5 - + 45 ℃

Wilgotność podczas pracy: 10-90% (bez kondensacji)

Wymiar (L * W * H)

1 8 0mm * 1 48 mm * 31 mm

Waga netto

0,24 kg

Cecha:

l Plug and play, zintegrowane automatyczne wykrywanie, automatyczna konfiguracja i technologia automatycznej aktualizacji oprogramowania układowego

l Zintegrowana funkcja zdalnej konfiguracji i konserwacji OAM i TR069

l Obsługa bogatej funkcji QinQ VLAN i funkcji multicast IGMP snooping

l Zintegrowane testowanie linii zgodne z GR-909 na POTS

l Pełna kompatybilność z OLT w oparciu o chipset Broadcom / PMC / Cortina

l Dla małych i średnich operatorów usługi VoIP są dostosowywane

l Obsługa funkcji WiFi IEEE802.11n 2T2R

l Spełnia wymagania FTTH i zapewnia szybki dostęp do Internetu i telewizji kablowej

Funkcje usługi Ethernet :

l Przełączanie bez blokowania z pełną prędkością

l Obsługa QinQ VLAN, 1: 1 VLAN, ponowne wykorzystanie VLAN, łącze VLAN itp.

l Zintegrowane monitorowanie portów, dublowanie portów, ograniczanie szybkości portów, port SLA itp.

l Obsługa automatycznego wykrywania polaryzacji portów Ethernet (AUTO MDIX)

l Zintegrowane QoS IEEE802.1p z kolejkami priorytetowymi na czterech poziomach

l Obsługa IPv4 IGMP snooping i IPv6 MLD snooping

l Obsługa NAT i zapory

Physical Pic Reference :

Podanie

FAQ

1. Czy istnieje minimalna ilość zamówienia?
Nie, możesz zamówić dowolną ilość dowolnego produktu.

 

2. Czy twoje produkty są objęte gwarancją?
Tak, zapewniamy 1 rok gwarancji na wszystkie nasze produkty od daty wysyłki.


3. Ile może osiągnąć napięcie ładowania?
Napięcie ładowania akumulatora powinno wynosić 13,8 V tylko wysokie ładowanie i niskie odcięcie 10 V.

4. Czy Twój przełącznik można dostosować do montażu w szafie lub na szynie DIN?
Tak, oczywiście, ale mamy MOQ. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z serwerem.

5. Czy przełącznik zarządzania siecią obsługuje redundancję pierścienia?
Dzięki funkcji STP (Spanning Tree) obsługiwana jest redundancja pierścienia. Produkowany przez nas typ zarządzania siecią może obsługiwać tę funkcję.

Nasza firma

Kim jest SHENZHEN OPTFOCUS TECHNOLOGY CO., LTD?

Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd została założona w 2009 r., OPTFOCUS to wysokiej klasy przedsiębiorstwo, profesjonalne R & D, produkcja i sprzedaż światłowodów do domu (FTTH), światłowód do budynku (FTTB) i FTTx, światłowodowa sieć sprzęt i urządzenia końcowe i produkty systemu okablowania. Jest zaangażowana w dostarczanie niestandardowych usług OEM i ODM globalnym dystrybutorom komunikacji, operatorom telekomunikacyjnym i integratorom systemów.

Nasze usługi

Zespół sprzedaży

TECHNOLOGIA OPTFOCUS Serwis online / offline
A. Warunki płatności
1) PAYPAL, Western Union, T / T dla próbek
2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, OA są negocjowalne
3) Dostępna wysyłka; Agent / Proxy są mile widziani!
B. Wszelkie pytania będą udzielane w ciągu 24 godzin
C. Profesjonalny producent; Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
D. Dostępna usługa OEM / ODM
E. Wysoka jakość, rozsądna / konkurencyjna cena, szybki czas realizacji
F. Obsługa posprzedażna

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817