products

20 km GPON OLT ONU 4 * 10/100/1000 Mb / s RJ45 2 * Obsługa SFP SLA / DBA

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong Chiny (kontynentalne)
Nazwa handlowa: OPTFOCUS
Numer modelu: OFSE3508
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 37 CM * 54 CM * 10 CM
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T
Szczegóły informacji
Dystans: 20 km Porty: 8 portów
Długość fali: Tx 1310nm, Rx 1490nm standardowe: IEEE802.3ah
Zarządzanie: Telnet i zarządzanie konfiguracją WEB. Zasilanie: DC: -36V ~ -72V AC: 90 ~ 260V
Wilgotność pracy: 10 ~ 90% Stan pracy: -5 ~ + 55 ℃
High Light:

ftth gpon olt

,

gpon optical network unit


opis produktu

OF SE3508
8 * Terminal optyczny EPON + 4GE RJ45 OLT FTTH

Opis:

Urządzenie OLT o konstrukcji OFSE3508 zapewnia 8 portów EPON, 4 * 10/100 / 1000M bps portów RJ45 i 2 porty GE SFP typu uplink.

OFSE3508 Wsparcie SLA i DBA. GPON OLT ma stosunek widmowy do 1:64 i obsługuje różne typy sieci hybrydowych ONU. GPON OLT minimalizuje inwestycje operatorów.

Specyfikacja techniczna

PORTY

8 * interfejs PON, SC jednomodowy / pojedynczy światłowód, 1,25 Gbps;

4 * 10/100/1000 Mb / s RJ45

2 * SFP

Długość fali

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Najdalsza odległość

20 km między OLT i ONU

Standard

IEEE802.3ah

IEEE 802.1D , Spanning Tree

IEEE 802.1Q , VLAN

IEEE 802.1w, RSTP

IEEE 802.3ad , LACP

Ethernet - II, Ethernet-SNAP

IEEE 802.3ad   VLAN Stacking ( Q w Q )

VLNA

Elementy tabeli VLAN 4K

VLAN oparta na porcie, MAC, protokole i podsieci IP.

port QinQ i elastyczny QinQ (StackVLAN)

VLAN Swap i VLAN Remark

GVRP

t dodanie, usunięcie i zastąpienie sieci VLAN w oparciu o ONU

przepływ biznesu.

Zarządzanie

konserwacja

Obsługa interfejsu wiersza poleceń (CLI), portu konsoli,

Telnet i   Zarządzanie konfiguracją WEB.

IGMPv1 / v2 / v3 .STP / RSTP / MSTP.ACL.

QoS.SNMPv1 / v2 / v3

zasilacz

AC: 90 ~ 260 V , 47 ~ 63 Hz

DC: -36V ~ -72V; Opcjonalne podwójne zasilanie

Pobór energii

≤25 W

Stan pracy

Temp. Pracy: -5 ~ + 55 ℃

Wilgotność podczas pracy: 10 ~ 90% (bez kondensacji)

Warunki przechowywania

Temperatura przechowywania: -30 ~ + 60 ℃, wilgotność przechowywania: 10 ~ 90% (bez kondensacji)

Wymiar

442 mm * 300 mm * 44 mm (długość * szerokość * wysokość)

Waga netto

1,84 kg

Cecha:

l Plug and play, funkcje automatycznego wykrywania, automatycznej konfiguracji i automatycznej aktualizacji oprogramowania układowego itp.

l Standardy interoperacyjności China Telecom / China Unicom GEPON

l Obsługa odległości transmisji 20 km na pojedynczym włóknie korzeniowym

l Obsługa 64 terminali pasywnego rozdzielacza optycznego na pojedynczym światłowodzie

l Obsługa 128 bitów w górę iw dół trzech funkcji szyfrowania

l Obsługa uwierzytelniania terminali ONU, zgłaszane są nielegalne zdarzenia rejestracji ONU

l Algorytm DBA wspierający dynamiczne przydzielanie przepustowości, ziarnistość 64 Kb / s

l Obsługa standardowych funkcji OAM i rozszerzonych funkcji zarządzania OAM

l Obsługa aktualizacji wsadowej oprogramowania ONU, aktualizacja czasu, wsparcie aktualizacji w czasie rzeczywistym Moc świetlna portu PON, akceptacja wykrywania mocy optycznej

l Obsługa interfejsu wiersza poleceń (CLI), portu konsoli, usługi Telnet i zarządzania konfiguracją WEB.

l Obsługa obsługi rozszerzonego protokołu sieci pierścieniowej EAPS i GERP (czas leczenia pętli <50ms).

Physical Pic Reference :

Podanie

Szczegóły kontaktu
Jenny

Numer telefonu : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817